دوشنبه, ارديبهشت 31, 1397
شما اینجا هستید    معرفی دوره MBA رویکرد سریرا به MBA
رویکرد ما به MBA

کیفیت برنامه های آموزشی بلند مدت تابعی از چندین عامل است. بررسی ها نشان می دهد سه عامل کیفیت دانش پذیران، محتوای برنامه و اساتید از جمله مهمترین عوامل اثربخشی هر برنامه آموزشی است. از اینرو تلاش شده است در برنامه MBA  سریرا به این سه عامل توجه ویژه ای شود.

 الف) کیفیت دانش پذیران
شاید به جرات بتوان گفت همگونی و کیفیت دانش پذیران مهمترین عامل در اثربخش بودن برنامه های آموزشی است. در برنامه های آموزشی MBA دانشجویان درباره تجارب، چالشها و دیدگاه های خود بحث می کنند و در اصل برنامه های MBA برای کسانی طراحی شده است که تجربه کاری داشته و برای افزایش مهارتها و  قابلیتهای مدیریتی خود در این برنامه ها شرکت می کنند. از اینرو در برنامه MBA  سریرا داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری و گذراندن مصاحبه ورودی برای دستیابی به همگونی و کیفیت بالای دانش پذیران الزامی است.

 

 ب) کیفیت مدرسان
 در تمامی برنامه های آموزشی گروه آریانا کیفیت مدرسان از جمله ویژگی های متمایز برنامه های آموزشی این گروه است. انتخاب مدرسان بر اساس معیارهای چندگانه از جمله سابقه کار حرفه ای و توانایی تدریس انجام می شود. در هر کدام از گروه های تخصصی یکی از شاخص ترین اساتید کشور بر کل برنامه نظارت خواهد داشت.

 پ) کیفیت محتوا و ساختار
 هر برنامه آموزشی هدف خاصی را دنبال می کند. طبیعی است که رسیدن به این اهداف نیازمند آن است که تک تک دوره ها و درسهای آن به صورت یکپارچه در مسیر این هدف طراحی شده باشند. برنامه آموزشی MBA  سریرا بر اساس روشها نوین آموزشی در برترین مدارس کسب و کار دنیا طراحی شده است و ترکیبی از مورد کاوی، تمرینها و بازی­های مدیریتی، آموزش­های نظری و ... است. برنامه آموزشی  MBA سریرا دارای سه جزء اصلی: 1- مهارتهای بنیادین مدیریت 2- دانش عمومی مدیریت 3- دانش تخصصی است. انتظار می رود دانش پذیران پس از طی نمودن هر یک از این مراحل مهارتهای لازم برای اداره بهتر واحد یا کسب و کار خود را داشته باشند.

 

7 ویژگی طلایی MBA در سریرا

 1. طراحی کم نظیر محتوای دوره با الگو برداری از دوره های مشابه موسسات معتبری نظیر دانشگاه هاروارد و ترکیبی موزون از مورد کاوی، تمرینها و بازی های مدیریتی، آموزش های نظری و ...
 2. تخصصی بودن هر یک از گرایش های دوره از بدو شروع با تکیه بر تجارب آموزشی و مشاوره ای 10 ساله گروه آریانا در هر یک از حوزه ها و به روزترین مدارک حرفه ای در هر حوزه نظیر: CFA، PMP، CIM و ...
 3. انجام مصاحبه و اعمال معیارهای پذیرش جهت حفظ سطح کیفی کلاس و دانش پذیران
 4. بکارگیری مدرسان توانمند به لحاظ دانش نظری، تجربه عملی و قدرت انتقال مطالب در هر حوزه
 5. صرفه جویی در زمان و هزینه از طریق معادل سازی برخی از واحد ها که در گروه پژوهشی صنعتی آریانا و دانشگاه های معتبر گذرانده شده است.
 6. ارایه گواهینامه مورد تایید دانشگاه جامع علمی - کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و امکان تکمیل برنامه آموزشی در دانشگاه های معتبر
 7. MBA سریرا برنامه ای منعطف برای افرادی است که وقت محدود دارند. پودمان های آموزشی این برنامه در روزهای پایانی هفته (پنج شنبه و جمعه) و یا ساعات غیر ارادی روز های هفته ارایه خواهد شد.

برخی مزایای گروه آریانا در آموزش

 •  تجربه بيش از 10 سال آموزش حرفه ای و آکادمیک مديريت و مهندسى صنايع
 •  آموزش بالغ بر 20000 نفر از مدیران و کارشناسان کشور تاکنون
 •  تمركز بر طراحى دوره ها بر اساس دو اصل کاربردی بودن و نیاز محور بودن
 •  همکاری با بزرگترین شبکه اساتید کشور
 •  تدوین و نشر بیش از 40 كتاب درسی تخصصى در حوزه مدیریت
 •  بيش از 10 سال نمايندگى دانشگاه تورنتو كانادا در برنامه هاى آموزش حرفه¬اى مهندسى صنايع
 •  رجوع و اعتماد مجدد بيش از 80 درصد مشتريان گروه آريانا در هر سال به برنامه های آموزشی
 •  بهره مندی از تجارب پروژهای مشاوره مدیریت در طراحی محتوای دوره های آموزشی
 •  در اختیار داشتن 500 موردکاوی و تجربه مدیریتی ایرانی برای استفاده در برنامه های آموزشی

سایر مزایای دوره

 •  ارایه بسته های جامع آموزشی شامل: لوح های فشرده، مقالات، جزوات هر درس به تمامی دانش پذیران
 •  حداقل 10 درصد تخفیف در سایر برنامه های آموزشی و کتاب های گروه آریانا به مدت 2 سال
 •  حضور در یکی از کنفرانس های سالانه گروه آریانا به صورت رایگان
 •  ارایه گواهی نامه از طرف موسسه آموزش عالی سریرا با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه
 •  امکان تکمیل برنامه آموزشی در دانشگاه های معتبر بین المللی